Dan planeta Zemlje
Autor: Zrinka Pajeska, 26. 4. 2024.

Dan planeta Zemlje obilježava se 22.4. Obilježava se diljem svijeta kao podstrijek ljudima da čuvaju svoj okoliš.

Učenici naše škole sami su odlučili očistiti svoje školsko dvorište.

Sa učiteljicom Dalijom Buconjić napravili su plakat na kojemu su prikazali čistu planetu Zemlju te su imenovali svoja područja na njoj.

Školsko dvorište bilo je vrlo čisto, naša draga teta Jasna održava ga vrlo urednim. Učenici su tako čistili okoliš oko škole.

Nakon čišćenja školskog okoliša, učenici su napravili prezentaciju s učiteljicom Mirtom Nikšić.

Na taj način su naučili kako se možemo koristiti power point alatom za stvaranje prezentacija.

Pogledajte u prilogu ppt koji su učenici sami napravili.aju svoj okoliš.

Učenici naše škole sami su odlučili očistiti svoje školsko dvorište.

Pogledajte u prilogu ppt koji su učenici sami napravili.

Priredila učiteljica Mirta Nikšić

Dan planeta Zemlje.pptx